Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Mittedefektne tagastatav kaup peab olema rikkumata ja tehniliselt korras. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui Ostja on kauba kaubanduslikku seisukorda märgatavalt kahjustanud ja kauba müügiväärtus on seetõttu vähenenud.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille leiate altpoolt või saata avaldus e-poe kontaktmeilile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Veebipood tagastab ostusumma tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel. Tarnekulu tasub Ostja. Tagastatav kaup palume saata Männiku RIMI pakiautomaati.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt ja eritellimusena. NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Kokkuleppel on võimalik kaup vahetada mõne muu toote vastu. Kaupade vahetamiseks palume saata meile vastav info meili teel info@johaeesti.ee Kaupade vahetamisel me tooteid ei broneeri, vahetamiskulu tasub Ostja.

Taganemisavaldus e-vorm:
Kauba tagastamise põhjus:Toote seisukord:Toote tagastamine:Pilt tagastatavast tootest (juhul, kui vigane/praak)

Leave a comment