Menüü

Ettevõttest

Oleme Taani kaubamärgi Joha ainus ametlik maaletooja Eestis.

Joha on üks Skandinaavia suurimaid meriinovillase sooja pesu ja beebiriiete tootjaid, mis tegutseb alates 1963. aastast ja mille tooteid müüakse enam kui 10 riigis üle terve maailma. Joha tootevalikus leiab rõivaid nii lastele, naistele kui meestele. Joha kaubamärki kandvaid tooteid iseloomustab kompromissitu kvaliteet, esmaklassiline vill, suurepärane istuvus ja pilkupüüdev disain.

Joha toodete kvaliteet:

Joha vill on keskkonnasõbralik ja tunnustatud Euroopa Liidu ökomärgisega. Ökomärgis antakse toodetele, millel on väiksem keskkonnamõju ja mille materjalid on tervisele ohutumad võrreldes teiste samalaadsete toodetega.
Joha vill on mulesing-free. See tähendab, et villa saadakse lambaid säästval moel ja lambaid ei väärkohelda villa kvaliteedi tõstmiseks. Joha toodetel on olemas ka loomade heaolu alane sertifikaat.
Kõigil Joha toodetel on Woolmarki sertifikaat. See garanteerib, et Joha tooted vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõudmistele ja et toodete valmistamiseks kasutatakse vaid parimat ja ehedaimat villa.

Registreeri